21-22 грудня 2020 року у Ставищенському районі відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2020/2021 навчального року. Учні презентували свої наукові проєкти під час захисту постерів та наукової конференції.
До організаційного
комітету шкільними учнівським науковими товариствами Гейсиської ЗОШ І-ІІІ ступенів, ОЗНЗ
«Іванівський НВК», ОЗО «Красилівський академічний ліцей», Розкішнянського НВК,
Ставищенського НВК №1, Ставищенського НВК №2 подано 15
заявок. 15 учасників захищали свої
науково-дослідницькі роботи у 15
наукових секціях.
Вітаємо переможці
районного етапу конкурсу-захисту МАН та бажаємо їм успіху і перемог в обласному
етапі конкурсу-захисту!
І місце - Дудник
Таїсія, учениця 11 класу ОЗО «Красилівський академічний ліцей» у секції
«Українська література», керівник Кравець П.О.
І місце - Дмитрук
Мар’яна, учениця 10 класу Розкішнянського НВК у секції «Зарубіжна література», керівник Федоренко Т.М.
І місце - Горобець
Вікторія, учениця 10 класу Розкішнянського НВК у секції «Фольклористика», керівник Бондар І.Ю.
І місце - Польовик
Олександра, учениця 10 класу ОЗНЗ «Іванівський НВК» у секції
«Мистецтвознавство», керівник Коберник Я.В.
І місце - Січкар Віта,
учениця 11 класу Ставищенського НВК № 2 у секції «Правознавство», керівник
Животівська І.О.
І місце - Любінецька Каріна,
учениця 11 класу ОЗНЗ «Іванівський НВК» у секції «Теологія, релігієзнавство та
історія релігії», керівник Коберник Я.В.
І місце - Коваль
Таміла, учениця 11 класу Ставищенського НВК № 2 у секції «Історія України», керівник Животівська І.О.
І місце - Михайлівська
Оксана, учениця 11 класу Ставищенського НВК № 1 у секції «Історичне
краєзнавство», керівник Загоруй Л.В.
І місце - Сніцар
Вікторія, учениця 11 класу Ставищенського НВК № 2 у секції «Всесвітня історія», керівник Животівська І.О.
І місце - Розуменко Каріна,
учениця 11 класу Гейсиської ЗОШ І-ІІІ ступенів у секції «Прикладна математика», Розуменко І.І.
І місце - Мелешко
Ірина, учениця 10 класу Ставищенського НВК № 1 у секції «Мікроекономіка та
макроекономіка», керівник Карпенко Н.О.
І місце - Півненко
Артем, учень 8 класу Розкішнянського НВК у секції «Медицина», керівник
Півненко О.В.
І місце - Іванчук
Софія, учениця 10 класу Гейсиської ЗОШ І-ІІІ ст. у секції «Хімія», керівник
Іванчук Г.Д.
Немає коментарів:
Дописати коментар